Akce v roce 2024

Akce a výlety pořádané v roce 2024.

 

Měsíc LEDEN.

 

Vampošácké krasobruslení

7. 1. 2024

Po několika dotazech ohledně bruslení jsme se sešli u obchodního centra Arkády Pankrác. Na místě si zapůjčili brusle a šli si užívat zimních radovánek.

Fotky z akce ZDE:

 

Rukodělky - deskohraní

28. 1. 2024

Zapůjčili jsme si klubovnu od PS Beta. Pomohli vyrobit několik masek našim nejmenším účastníků na školní akci. Zahráli par deskových her a strávili společně příjemné odpoledne.

Fotky z akce ZDE:

 

Měsíc ÚNOR.

 

Ledová města - Praha

3. 2. 2024

Vypravili jsme se již na tradiční akci Ledová města. Letos jsme navštívili Muzeum fantastických iluzí a Muzeum Policie.

Fotky z akce ZDE:

 

Herní zóna světa medúz.

25. 2. 2024

Navštívili jsme herní zónu ve světě medúz v obchodním centru Arkády Pankrác. Děti si namalovali dle svých představ a fantazie obrázek medúzy a po naskenování se jim objevilo na zdi a pohybovalo se všemi směry. Potom jsme šli na střechu obchodního centra a tam si děti mohli dětského hřiště s trampolínami.

Fotky z akce ZDE:

 

Měsíc BŘEZEN.

Toulání po Vyšehradě + krasojízda na kole.

2. 3. 2024

Navštívili jsme historickou památku Vyšehrad, včetně přilehlého parku, ostatních památek i hřbitova slavných postav naší historie. Po skončení procházky jsme se stavili v tělocvičně na Pražském povstání a fandili jsme našim dětským reprezentantům na mezinárodním mistrovství Prahy.

Fotky z akce: ZDE

 

Velikonoční prázdniny Neškaredice

28. 3. - 1. 4. 2024

Velikonoční prázdniny jsme strávili v malebné vesničce Neškaredice u Kutné hory.  Děti si užili dny plné her, soutěží, výletů po okolí, deskových her, rukodělné činnosti a výletem a prohlídkou Kutné hory.

Fotky z akce: ZDE

 

Měsíc DUBEN.

Svíčkárna Rodas Šestajovice

21. 4. 2024

Při návštěvě svíčkárny si děti mohli vyrobit svíčku, mýdlo, čokoládové lízátko a v kontaktní malé ZOO nakrmit domácí zvířata.

Fotky z akce ZDE:

 

Pálení čarodějnic na Hostíku.

30. 4. 2024

Vypravili jsme se Hostivařskou přehradu, kde se konala tradiční akce pálení čarodějnic. Děti si mohli vyzkoušet a stanovištích různé dovednosti, např. házení záchranného kruhu u vodních záchranářů, balanc na prkně, střelbu s luku a mnoho dalšího. Večer to vyvrcholilo opékáním buřtů, ohnivou show a zapálením hranice s čarodějnicí.

Fotky z akce: ZDE

 

Měsíc KVĚTEN.

Vojenské muzeum letiště Kbely.

 

19. 5. 2024

Po několika letech, jsme se navštívili muzeum v Kbelích. Seznámili se s historií letectva a prohlídli si mnoho exponátů letadel, která byla zařazena v naší armádě.

Fotky z akce: ZDE

 

Na hradě s Mickou.

25. 5. 2024

Zúčastnili jsme se a zároveň pomáhali s organizací a propagací spolku Pionýr při akci Dětský den na Pražském hradě pod patronací manželky prezidenta republiky paní Pavlové.

Fotky z akce: ZDE

Fotky z akce: ZDE

 

Den dobrovolnictví na Praze 10.

31. 5. 2024

Zúčastnili jsme se společně s PS Betou akce Den dobrovolnictví a volného času v Praze 10. Akce byla zaměřena na propagaci organizací a spolku působících na Praze 10.

Fotky z akce: ZDE

 

Měsíc ČERVEN.

Dětský den v Bukovině.

 

31. 5. - 2. 6. 2024

Již tradiční akce , která je vyhlášená po okolních obcích. Akce  se zúčastňujeme již několik let a pomáháme s organizací. Děti si mohou vyzkoušet svoje dovednosti a znalosti na různých stanovištích. Letos se představila dětem a dospělým dovednost tance se psem. Akci také navštívili hasiči s Jílemnice a představili svojí techniku. Akce  je zakončena diskotékou a po setmění tradičním ohňostrojem.

Fotky z akce: ZDE

 

Vampošácké koupání

16. 6. 2024

Měli jsme příležitost mít bazén pouze pro sebe. Všichni se vyřádili v prázdném bazénu a tuto ,možnost určitě ještě využijeme.

Fotky z akce: ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

Řekněte o nás taky kamarádům!

 

 

Pionýr