Naši vedoucí

 

Michal Matuška (Michi) je náčelníkem celé skupiny a také naším statutárním zástupcem (takže ho nezapomeňte slušně pozdravit a sem  tam oprášit). Pravidelně s námi jezdí na tábory od roku 1997, ale potkat jste ho tu mohli i dříve. Vzhledem ke své původní profesi kuchař-číšník jsme moc rádi, že ho můžeme mít také za šéfa táborové kuchyně.

 

Karolína Matušková nově hospodaří s našimi finančními prostředky a pomáhá při plánování chodu pionýrské skupiny. Nicméně je i náš oddílový vedoucí již pár let. Kája s námi jezdí už od ranného věku a tak měla možnost si vše zažít na vlastní kůži už jako malý táborník. 

 

 

Jan-Jakub Novák (Ryba) je oddílový vedoucí, který s námi jezdí už nějaký ten čas. Již jako malý kluk jezdil na pionýrský tábor pod znakem Vampoše.

 

 

 

Šárka Váchová je naše zdravotnice, která má taktéž kvalifikaci oddílového vedoucího. Ve volných chvílích pomáhá s vařením a se svou malou pomocnicí zastává funkci hlavního fotografa. Během roku se aktivně podílí na organizaci pionýrských akcí a chodu skupiny. Též jako dítě jezdila na pionýrské tábory, pouze ale pod jinou skupinou.

 

 

 

Martin Bubeník (Prťoun) je naším ramenem spravedlnosti a zásobovací jednotkou, která nás každodenně zásobuje čerstvými potravinami. Je také nepostradatelným členem naší táborové kuchyně a posilou noční hlídky. Na tábory s námi jezdí už patnáct let.

 

 

Eva Jedličková (Evík) s námi jezdí už od svého ranného dětství – nejdříve jako díte, později instruktorka a oddílová vedoucí a nyní jako hlavní šéfová naších táborů. Kromě toho se na táborech stará o hudební doprovod při volných chvílích a táborových ohních.

 

 

Bohumír Švec (Míra) je náš táborový guru a stařešina rodu. Je tím, kdo v roce 1966 založil naší skupinu, vedl pěknou řádku táborů a později jezdil také jako zdravotník. V současné době si užívá na akcích a táborech aktivní důchodový odpočinek.     

 

 

Nina Vajsová je jedna z našich nejzkušenějších a také nejhodnějších vedoucích. Je španělka, která se narodila ve Francii, ale většinu svého života prožila v České republice. Kromě skvělé češtiny mluví plynně španělsky, francouzsky a částečně také anglicky, což s povděkem oceňují nejen její studenti, ale i naši kamarádi, kterým často pomáhá s výukou cizích jazyků.

Řekněte o nás taky kamarádům!

 

 

Pionýr