LPT Komáří paseka 2024

Pro letošní tábor jedeme opět na tábořiště u Mutyněvského rybníka s názvem Komáří paseka a to v termínu 10.-24. srpna 2024. Tábořiště je ze tří stran obklopeno lesem a nabízí ideální koupání v Mutyněvském rybníce.

Zobrazit umístění tábořiště na Google Maps
GPS: 49°10'01.6" sev. š., 15°08'10.7" vých. d.

                                                          49.167122, 15.136313

Jako každý rok připravujeme pro naše táborníky celotáborovou hru, ve které prožijeme dobrodružství s pohádkovými postavami. V případě zájmu jsou naši vedoucí také schopni zorganizovat tematické přednášky např. z oblasti zdravovědy. Ubytování pro děti je zajištěno v klasických dvoulůžkových stanech s podsadou. Náš táborový tým kuchyněk se postará o pravidelný pitný režim a 5x denně o něco dobrého na zub z vlastní kuchyně. V plné pohotovosti bude samozřejmě přítomen také náš zdravotník. Tábor je vhodný pro děti školního věku, tedy zhruba od 6 do 14 let.

Přihláška:

formát pdf: ZDE

formát word: ZDE

Přihlášky jsou včetně organizačních informací a doporučeného seznamu věcí. Pokud máte zájem s námi poslat své dítě na tábor, zašlete nám prosím nejpozději do 15. června 2024 na následující adresu části přihlášky označené jako "Osobní údaje", "Zdravotní údaje" a "Prohlášení rodičů":

Pan
Michal Matuška
Mikanova 3250/9
Praha 10
106 00
 
nebo na e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Kapacita tábora je omezená a při jejím naplnění budou mít přednost dříve přihlášení táborníci. O aktuálním stavu vás budeme průběžně informovat. Cena za táborníka činí 4 200,- Kč (sourozenci do 15 let - 7 000,- Kč), a je nutné ji po potvrzení přihlášky složit na náš účet 2800383045/2010 nejpozději do konce června 2024 (jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte, např. 21052000). Cena zahrnuje cestu z Prahy a zpět, ubytování, pojištění, stravování, pitný režim a náklady na program (celotáborová hra, výlety a suvenýry).

Sraz k odjezdu:                                                                                                                             10. 8. - bude upřesněno

 Pokud s námi vaše děti pojedou autobusem nebo vlakem, pošlete nám prosím nejpozději do 30. června 2024 jejich jména na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom včas stihli zajistit dostatek místa.

S případnými dotazy se můžete obracet na hlavní vedoucí tábora Michala Matušku na telefonním čísle 732 330 628 nebo pomocí e-mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pokud se nedovoláte, pošlete SMS zprávu a hned jak to bude možné, zavoláme zpátky.

Adresa, kam můžete dětem posílat během tábora poštu:

Jméno dítěte                                                                                                     160. PS Vampoš                                                                                                               TZ Komáří paseka                                                                                                     Mutyněves-Blažejov                                                                                                                    377 01

 

 

Řekněte o nás taky kamarádům!

 

 

Pionýr