LPT Vlastějovice 2007

VlastějoviceJe 1.8. léta páně 2007. Jistá nelegální mezinárodní korporace se zmocnila plánů na sestrojení Stroje času, aby mohla jeho proudem vyslat svého špeha, který by škodil a měnil průběh dějin, podle precizně připravených, ale zvrhlých plánů svých ještě zvrhlejších nadřízených. Cestou na pečlivě zvolených místech v různých časových úsecích či dimenzích zanechal křišťálové ampule plné jedu, který... BEXPEEDO! :-D

Opičí dráhaTady je zastihnut při akci jeden z našich nejmladších agentů. Aby se agenti, dostali k ampuli museli překonat řadu náročných překážek. To by mě zajímalo, kdo měl na svědomí tuhletu opičárnu. :-)

 

 

Antické hryBěhem jedné ze svých cest časem upadli někteří naši agenti do zajetí a pokud se chtěli vysvobodit, museli pro potěchu Caesara a jeho dvora nacvičit a sehrát divadelní představení na téma antických pověstí.

 


Na zámku ve Zruči nad SázavouA tady se zase naši agenti vypravili do nedaleké Zruče nad Sázavou, tentokrát však nikoli hledat ampuli. Ve Zruči se  v současné časové linii konali slavnosti ku příležitosti znovuotevření zámku a tak jsme se rozhodli se tam zajet na tu parádu podívat.

 Nejmladší táborníkPokud si někdo myslí, že letní tábor je jen pro děti školního věku, není to pravda. Malý Tomáš Bubeník byl nejmladším členem komanda BEXPEEDO a prokázal, že i ten nejmenší může uspět. Sice s menší pomocí rodičů, kteří nám zas pomáhají s organizací tábora, ale zvládnul to parádně. :-)Svatební mánieNo a aby toho nebylo málo, všichni se zbláznili a najednou se chtěli vzít. Inu, nám tedy nezbylo nic jiného, než jim vystrojit svatbu, jak se patří. Ti dva vpravo na fotce jsou oddávající, jmenovitě Píďa s Mírou. Pravda, vypadají trošku zvláštně, ale účel splnily a u dětí sklidili úspěch.Sladké dárky pro nejlepšíJako každý rok i tentokrát byly odměny pro táborníky moc zajímavé, neřkuli moc dobré. Až mi bylo docela líto, že už nejsem dítě. Každý rok totiž odměňujeme naše táborníky podle toho, jak si vedli po dobu tábora. Odměněn je každý táborník, ale na ŽRANICI se dostane jen prvních deset nejlepších. Letos jsme vzali vítěze po několika letech opět do cukrárny, kde si mohli dát naprosto vše, na co dostali chuť.Závěrečný oheňBEXPEEDO byl první tábor, který jsme strávili na tábořišti ve Vlastějovicích a rádi jsme tam zůstali i následující dvě léta. Máme totiž zvyk maximálně po třech letech měnit táborovou základnu. Všem se nám tam moc líbilo. Pokud chcete vidět víc, mrkněte na fotogalerii na Rajčeti. :-)

 

Řekněte o nás taky kamarádům!

 

 

Pionýr

NNO

To je kůň (video)

Maskování při hře ,,Pašeráci" (video)

Táborové koupání (video)